#albaniantourism
Advertisement
After a somewhat sweaty (read: very sweaty) 20 minute walk down to Gjipe Beach we weren't disappointed when we caught our first glimpse! The sunshades make it look busier than it was - in reality there was maybe 30 people and a few stray dogs - the dream!

#albania🇦🇱 #gjipe #gjipebeach #gjipebeach #albaniantourism #albania #albaniansites #albaniabeach #albanianbeaches #beautifulalbania #visitalbania__ #albaniannature #living_europe #balkansbackpacking #balkanstravel #balkans #covebeach #mysecretalbania #travelthebalkans #beautyofalbania #albanianriviera
Andy & Cat - @boattobukhara Instagram Profile - AutGram.Com
boattobukhara
2

After a somewhat sweaty (read: very sweaty) 20 minute walk down to Gjipe Beach we weren't disappointed when we caught our first glimpse! The sunshades make it look busier than it was - in reality there was maybe 30 people and a few stray dogs - the d

Gjipe
Comments

@mustdotravels Amazing view. This place is awesome.

@boattobukhara @mustdotravels particularly at the end of season! 😍

Thethi perla e mbrojtur e turizmit shqiptar

Bjeshket e Thethit jane te burura sidomos kur udhetimi eshte komod dhe i sigurt

Udhetime grupore Call Center 24h
 0038349137702 Viber
 0038344137702 Viber
Ose ne zyrat tona:
1. Pejë, Stacioni i Autobusave.
2. Pejë, Ura e Gurit.
3. Pejë, Perball Fakulltetit te Biznesit.
 4. Istog, Perball Radio Fontanes. 
#theth #albania #albaniantourism #alps #albanianmountains #explorealbania #zekajtours
Air Zekaj Tours - @zekajtours Instagram Profile - AutGram.Com
zekajtours
0

Thethi perla e mbrojtur e turizmit shqiptar Bjeshket e Thethit jane te burura sidomos kur udhetimi eshte komod dhe i sigurt Udhetime grupore Call Center 24h 0038349137702 Viber 0038344137702 Viber Ose ne zyrat tona: 1. Pejë, Stacioni i Autobusav

Thonë që ishte Edith Durham që i ngjiti Korçës emrin Parisi i vogël, mbi 100 vite më parë. Disa të tjerë mendojnë që ishin ushtarët francezë, pak vite më vonë, teksa nxirrnin mallin për vendlindjen në bujtinat e Korçës. Kushdo që ia ngjiti këtë emër Korçës, ia ngjiti nga dashuria e ndjesia që Korça të fal.
Seç ka në ajër, vërtet! 
Mes të folurit të vendasve me dredhka e pak llastim, ambjenteve që mbartin detaje pafund, ngjyrave, mureve, portave e kangjellave, në Korçë seç ka diçka në ajër - Flair pe Korçe do të thoja :)
Pak më vonë do t'ju shkruaj me detaje për Le petit Paris, një njësi hoteliere shumë e veçantë, në zemër të pazarit të Korçës.

@hotel_lepetitparis

#eduaprofesionintim #hospitalityandtourism_academy #gladioladona #hotelreview #hotel #korca #albaniantourism
Hospitality Consultant / Coach - @gladioladona Instagram Profile - AutGram.Com
gladioladona
2

Thonë që ishte Edith Durham që i ngjiti Korçës emrin "Parisi i vogël", mbi 100 vite më parë. Disa të tjerë mendojnë që ishin ushtarët francezë, pak vite më vonë, teksa nxirrnin mallin për vendlindjen në bujtinat e Korçës. Kushdo q

Le petit Paris Hotel -Korçë
Comments

@papare_thebeautyofsmallthings @gladioladona poo shumë e vërtet, më ngjiti si me zamkë “Flair pe Korçe” 😍

@unegatuaj Glad, kjo qenka per tu vizituar patjeter 😍

No filters needed for the Fall colors of Theth! If the city is bland and lacking of inspiration, look back into your memory of beautiful places.
.
Looking back at pictures of nature from our Theth Retreat with @momentumyogaflow @lovetiranayoga
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
1

No filters needed for the Fall colors of Theth! If the city is bland and lacking of inspiration, look back into your memory of beautiful places. . Looking back at pictures of nature from our Theth Retreat with @momentumyogaflow @lovetiranayoga . #alb

Theth, Shkodër, Albania
Comments

@sundanese_coflib semangat kak, kalo mau nyoba ngopi langsung di kebunnya sambil baca2 buku menarik bisa lo mampir ketempat kami..

Advertisement
°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Sipas pllakatës që ndodhet mbi derën kryesore kjo xhami është ndërtuar në vitin 1187 Hixhri, të kalendarit islamik i cili përkon me vitin 1773 të kalendarit të sotëm Gregorian. Emrin Xhamia e Plumbit e ka marr për shkak të fletëve të plumbit të cilat vishnin kubenë kryesore që ngrihet mbi një tambur oktogonal, dhe kupolat e vogla mbi hajatin e mbyllur. Është nje objekt unikal i arkitekturës islamikr në Shqipëri, i cili ja vlen të vizitohet për vlerat e veçanta arkitektonike, historike dhe artistike që mbart.

#architecture #mosque #islamicart #islamicarchitecture #islam #beautiful #building #stone #heritage #tangible #arch #window #windows #symmetry #geometry #geometric #religion #shkoder #albania #albaniantourism #visitalbania #keelarch #balkans #photography #photo #picture
Joni Margjeka - @joniphotons Instagram Profile - AutGram.Com
joniphotons
0

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Sipas pllakatës që ndodhet mbi derën kryesore kjo xhami është ndërtuar në vitin "1187 Hixhri, të kalendarit islamik" i cili përkon me vitin 1773 të kalendarit të sotëm Gregorian. Emrin "Xhamia

Shkodër, Albania
Gjirokastër, the first place we stayed in Albania and is a UNESCO world heritage site and has well preserved Ottoman old town, imposing castle and this rather delightful shop!

#gjirokaster #gjirokastër #gjirokasteralbania #gjirokastër #gjirokastra #albania🇦🇱 #albania #albaniansites #visitalbania__ #visitalbania #balkanstravel #balkans #unesco #unescoworldheritage #albaniannature #albaniatrip #albaniantourism #beautifulalbania
Andy & Cat - @boattobukhara Instagram Profile - AutGram.Com
boattobukhara
1

Gjirokastër, the first place we stayed in Albania and is a UNESCO world heritage site and has well preserved Ottoman old town, imposing castle and this rather delightful shop! #gjirokaster #gjirokastër #gjirokasteralbania #gjirokastër #gjirokastr

Gjirokastër
Comments

@alpest_ddd 👍👏!

Advertisement
°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ The Lead Mosque Xhamia e Plumbit, is another important, public building, built during the Buşatlı dynasty. 
#door #doors #entrance #architecture #arch #arcade #lines #symmetry #geometry #frames #dorders #old #mosque #islamicarchitecture #islamicart #beautiful #entrance #building #carved #marble #stone #texture #shkoder #albania #infinity #beauty #visitalbania #albaniantourism
Joni Margjeka - @joniphotons Instagram Profile - AutGram.Com
joniphotons
0

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ The Lead Mosque "Xhamia e Plumbit", is another important, public building, built during the Buşatlı dynasty. #door #doors #entrance #architecture #arch #arcade #lines #symmetry #geometry #frames #dorders

Shkodër, Albania
Inside an Albanian bunker @bunk.art 🇦🇱 A trip down memory lane for communist Albania ..
Must visit museum in #tirana .
.
.
#communist #enverhoxha #bunker #bunkart #bunkart1 #visitalbania #visittirana #albaniantourism #goyourownway #explore #travelblog #communistmemes #underground #museum #komunizm #komunist
Inesa✖️The Lifestyle Notes - @thelifestylenotes Instagram Profile - AutGram.Com
thelifestylenotes
3

Inside an Albanian bunker @bunk.art 🇦🇱 A trip down memory lane for communist Albania .. Must visit museum in #tirana . . . #communist #enverhoxha #bunker #bunkart #bunkart1 #visitalbania #visittirana #albaniantourism #goyourownway #explore #tra

BUNK'ART
Comments

@dilistankitap | ben annem’siz kaldım o kadar, olsun… ellerin’siz de kalırım. Azad Penaber / @dilistankitap 📚

@azadpenaberr 🍁 Sevme beni; Göğüs kafesinde tutsak kalamam. Ben, beni özgürleştirecek Bir yoldaş arıyorum. Azad Penaber 📚

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Xhamia e Plumbit ndodhet në lagjen e vjetër të Tabakëve, në lindje të kalasë së Rozafës. 
#architecture #mosque #islamicart #islamicarchitecture #islam #beautiful #building #stone #heritage #tangible #arch #window #windows #symmetry #geometry #geometric #religion #shkoder #albania #albaniantourism #visitalbania #balkan #balkans #photography #photo #picture
Joni Margjeka - @joniphotons Instagram Profile - AutGram.Com
joniphotons
0

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Xhamia e Plumbit ndodhet në lagjen e vjetër të Tabakëve, në lindje të kalasë së Rozafës. #architecture #mosque #islamicart #islamicarchitecture #islam #beautiful #building #stone #heritage #tangib

Shkodër, Albania
°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Ura e Mesit, një xhevahir i trashëgimisë sonë inxhinierike, është një urë me 13 harqe, 108m e gjatë dhe 3.40m e gjërë. Kjo vepër madhështore është ndërtuar në vitin 1768 nga Mehmet Pashë Bushati, mbi lumin Kir. Ajo shërbente për të lidhur Shkodrën me Drishtin dhe me qytete të tjera satelite të pozicionuara në hinterlandin e saj. Një magnet turistik i cili ka nevojë të rikonceptohet dhe të ritrajtohet në aspektin estetik dhe funksional.

#old #bridge #engineering #heritage #architecture #landscape #amazing #nature #beautifull #river #arch #rocks #blue #sky #panorama #prety #view #connection #perfect #circle #culture #mesibridge #kiririver #shkoder #shkodra #visitalbania #albaniantourism #albania
Joni Margjeka - @joniphotons Instagram Profile - AutGram.Com
joniphotons
1

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ Ura e Mesit, një xhevahir i trashëgimisë sonë inxhinierike, është një urë me 13 harqe, 108m e gjatë dhe 3.40m e gjërë. Kjo vepër madhështore është ndërtuar në vitin 1768 nga Mehmet Pashë B

Mes Bridge
Comments

@isvishchev 👍👍👍👍👍👍👍

In need for yoga inspiration for the weekend? Check out the pictures from our morning power yoga practice in Theth with @momentumyogaflow @lovetiranayoga
.
Make your yoga practice worth the while!
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
5

In need for yoga inspiration for the weekend? Check out the pictures from our morning power yoga practice in Theth with @momentumyogaflow @lovetiranayoga . Make your yoga practice worth the while! . #albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explor

Theth, Shkodër, Albania
Comments

@lovetiranayoga @albanianretreats maaaaaybe not for 5 months in the winter... but otherwise YAAASSS!! 😁

@beflyfit 👍👋

Vegetarian Curry Pad Thai inspired by @bonvivant.blog Thai stories and made in Albania with love ️ for food that tastes good.
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
3

Vegetarian Curry Pad Thai inspired by @bonvivant.blog Thai stories and made in Albania with love ️ for food that tastes good. . #albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #tr

Comments

@albanianretreats @bonvivant.blog Looking forward to you being back with surprises for us ❤️

@momentumyogaflow Looks amazing!! And with sprouts 😁👏👏

Turn back your head & never forget the traditional !!! Gjirokaster , Albania 
Credits : @aleks_abedini 
#albaniantourism #beautifulnature #traditional #gjirokastra #placetobe #creditsbyyou
Albaniantourism.al - @albaniantourism.al Instagram Profile - AutGram.Com
albaniantourism.al
0

Turn back your head & never forget the traditional !!! Gjirokaster , Albania Credits : @aleks_abedini #albaniantourism #beautifulnature #traditional #gjirokastra #placetobe #creditsbyyou

Gjirokastër
Get a glimpse of our outdoor yoga practice from last weekend's retreat in Theth with @momentumyogaflow and @albanianretreats and get inspired to practice.
.
Join @albanianretreats every Wednesday 20:30-21:30 for level 1/2 Vinyasa Flow at the studio. .
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Tirana Yoga - @lovetiranayoga Instagram Profile - AutGram.Com
lovetiranayoga
2

Get a glimpse of our outdoor yoga practice from last weekend's retreat in Theth with @momentumyogaflow and @albanianretreats and get inspired to practice. . Join @albanianretreats every Wednesday 20:30-21:30 for level 1/2 Vinyasa Flow at the studio.

Theth, Shkodër, Albania
Comments

@truth.move.recharge Lovely ❤ 🙏

Get a glimpse of our outdoor yoga practice from last weekend's retreat in Theth with @momentumyogaflow and get inspired to practice.
.
Join me @lovetiranayoga every Wednesday 20:30-21:30 for level 1/2 Vinyasa Flow.
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
3

Get a glimpse of our outdoor yoga practice from last weekend's retreat in Theth with @momentumyogaflow and get inspired to practice. . Join me @lovetiranayoga every Wednesday 20:30-21:30 for level 1/2 Vinyasa Flow. . #albanianretreats #yogaretreats #

Theth, Shkodër, Albania
#Red

#durres #vividcolors #chandelier #mood #traveltoalbania #visitalbania #albaniantourism #thingstobethankfulfor #photoemotion #ammateurphotographer #photography #hopeworld #afternoonwalk
@_r18g13t83 Instagram Profile - AutGram.Com
_r18g13t83
2

#red #durres #vividcolors #chandelier #mood #traveltoalbania #visitalbania #albaniantourism #thingstobethankfulfor #photoemotion #ammateurphotographer #photography #hopeworld #afternoonwalk

Mon Cheri-Coffe Shop Durres
Comments

@studioarkhi I just had a look at your photos. Your perspective is normal but composition is great! Just wanted to say 😉✌

@_r18g13t83 @studioarkhi i appreciate it

Back from our yoga retreat with @momentumyogaflow in majestic Theth, feeling full of good energy and in a beautiful state of mind.
.
What an amazing group of people this weekend, experiencing Theth in full expression of Fall colors, sun and rain, silence and sounds of nature, yoga and meditation!
.
Back in Tirana and ready to go back again ;)
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
0

Back from our yoga retreat with @momentumyogaflow in majestic Theth, feeling full of good energy and in a beautiful state of mind. . What an amazing group of people this weekend, experiencing Theth in full expression of Fall colors, sun and rain, sil

Theth, Shkodër, Albania
Na plażach już pusto. Październik w pełni, a na blogu #podsumowaniesezonu 2018! Jakie macie wspomnienia związane z Moją Albanią? 
https://mojalbania.com/2018/10/05/podsumowanie-sezonu-2018/

#mojalbaniablog #albanskaprzygoda #mojalbania #albaniantourism #albania #shqiperiaqeduam #shqiperia #coloursofalbania2018 #coloursofalbania #visitalbania #golemdurres #golemalbania #durrës #durres #wczasywdurres #wakacjewdurres #ilovemyjob #ilovemywork #polishgirl #polishgirlinalbania #inalbania #albania🇦🇱 #wycieczkifakultatywnealbania #wycieczkilokalne #mojaalbania #mojaalbaniawakacje #GoYourOwnWay
moja albania - @moja.albania Instagram Profile - AutGram.Com
moja.albania
6

Na plażach już pusto. Październik w pełni, a na blogu #podsumowaniesezonu 2018! Jakie macie wspomnienia związane z Moją Albanią? https://mojalbania.com/2018/10/05/podsumowanie-sezonu-2018/ #mojalbaniablog #albanskaprzygoda #mojalbania #alba

Comments

@malvwaaaa Niezapomniane, wspaniałe chwilę 😉 napewbo tam wrócimy 👌

@marta.karkowska1 ❤️

Tra il mare e la laguna, Zvernec 
#vadoinalbania
Foto di @iam_enea - Weaves of Adriatic Sea meet the sandstone hills along the coastline.

#sea #summer #albania #visitalbania #amazingalbania #natgeobalkan #albaniantourism #sharealbania #wonderfulalbania #earthpix #landscape #nature #sunnyday #aerial #drone #dji #djiglobal #mavicpro #treasureofalbania #pushimeontop #uniladadventure #earthpix #exploring #sea #skypixel #kings_drone
Vado in Albania - @vadoinalbania Instagram Profile - AutGram.Com
vadoinalbania
1

Tra il mare e la laguna, Zvernec #vadoinalbania Foto di @iam_enea - Weaves of Adriatic Sea meet the sandstone hills along the coastline. #sea #summer #albania #visitalbania #amazingalbania #natgeobalkan #albaniantourism #sharealbania #wonderfulalb

Zverneci, Vlorë, Albania
Comments

@kejsi_fit Nise stuff

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ A walk on the cobbled alleys... #heritage #city #cityscape #landscape #protectedarea #stone #village #urban #urbanism #rural #suburban #doors #door #church #street #cobbled #alley #cobbledalley #beautifull #photo #photography #picture #visitalbania #albaniantourism #rehove #erseke #kolonje #albania
Joni Margjeka - @joniphotons Instagram Profile - AutGram.Com
joniphotons
2

°○Architecture°○ ~ °○Heritage°○ A walk on the cobbled alleys... #heritage #city #cityscape #landscape #protectedarea #stone #village #urban #urbanism #rural #suburban #doors #door #church #street #cobbled #alley #cobbledalley #beautifull

Rehovë, Korçë, Albania
Comments

@agen.hijabb Very cool,follow @adeeva.hijab_ yaa

@kebaya_an Salam kenal ya kak:),follow @adeeva.hijab_ yaa

No matter what happens to you, always keep your heart open. Your heart is the door to connect to the Universe. If you close it, no one can reach you. ️
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
1

No matter what happens to you, always keep your heart open. Your heart is the door to connect to the Universe. If you close it, no one can reach you. ️ . #albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #w

Comments

@thedanielecavattonyogaretreats 👉#instagood..

Prevalla është qendër skijimi dhe fshat turistik, 28 km larg Prizrenit dhe rreth 12 km larg Brezovicës. Prevalla është një destinacion popullor për alpinistët dhe skiatorët. Fshati kufizohet me një pyll të madh. Gjatë verës, është një destinacion i përshtatshëm për rekreacion dhe pushim, ndërsa gjatë dimrit për sportet dimërore sezonale. Ajo shtrihet 1800 m mbi nivelin e detit. Prevalla ndodhet në jug të Kosovës në Malet e Sharrit, në rrugën e cila shkon nga Prizreni nëpërmjet Prevallës në drejtim të Shtërpcës. Prevalla gjendet në kuadër të Parkut Kombëtar Malet e Sharrit. .

Photo by @am.gallery_ .

Follow us @allegria_photography for more .

#allegriaphotography #femaleworld03 #prevalla #prizren #kosove #lugina #shqiperi #albania #albaniantourism #visitalbania__ #pearlsofalbania #lovealbania #colorsofalbania2018 #beautifulalbania
▪ Pieces of nature ▪ 🇦🇱 - @allegria_photography Instagram Profile - AutGram.Com
allegria_photography
0

Prevalla është qendër skijimi dhe fshat turistik, 28 km larg Prizrenit dhe rreth 12 km larg Brezovicës. Prevalla është një destinacion popullor për alpinistët dhe skiatorët. Fshati kufizohet me një pyll të madh. Gjatë verës, është

Prevallë, Kosovo
Sa e bukur eshte Tirana jone sa turistet duan te kthehen perseri, madje te lene gjurmen e tyre...Ashtu si ndodhi me @zippenberger nje artist gjerman qe pikturoi kete kabine prane liqenit artificial! Flm, thank you @zippenberger #dekortirana #dekor_tirana #bashkiatirane #ilovetirana #tirana #streetart #streetartist #albaniantourism #touristsintirana #liqeniartificial #visit_tirana #tiranazbuluar @erionveliaj
Dekori-Bashkia Tirane - @dekor_tirana Instagram Profile - AutGram.Com
dekor_tirana
1

Sa e bukur eshte Tirana jone sa turistet duan te kthehen perseri, madje te lene gjurmen e tyre...Ashtu si ndodhi me @zippenberger nje artist gjerman qe pikturoi kete kabine prane liqenit artificial! Flm, thank you @zippenberger #dekortirana #dekor_ti

Comments

@zippenberger Thanks for the opportunity! Best hosts! 🤗

Funny characters...#dekortirana #dekor_tirana #bashkiatirane #albaniantourism #colour #colouringthecity #tirana #tiranapost #tiranazbuluar #walk_in_tirana #visit_tirana
Dekori-Bashkia Tirane - @dekor_tirana Instagram Profile - AutGram.Com
dekor_tirana
2

Funny characters...#dekortirana #dekor_tirana #bashkiatirane #albaniantourism #colour #colouringthecity #tirana #tiranapost #tiranazbuluar #walk_in_tirana #visit_tirana

Comments

@diana_mema Aaa sa bukur, hajde ma lyeni dhe mua 😉😂

@dekor_tirana @diana_mema kur t'i vije radha😃

Take one good friend and get mad in Albania, really good pic' from Blue Eye, Sarandë, Albania. #mountains #live #green #water #feelfree #friends #happy #trip #discover #visitalbania #green #doyourbest #choise #waterfall #young #makeawish #Tirane
#Tiranealbania #albania#albanian#albanians
#albaniafood#albaniantrip
#albanianlife#albanianbloger
#albaniantourism#albaniannature
Traveling Albania 👑 - @travelinginalbania Instagram Profile - AutGram.Com
travelinginalbania
2

Take one good friend and get mad in Albania, really good pic' from Blue Eye, Sarandë, Albania. #mountains #live #green #water #feelfree #friends #happy #trip #discover #visitalbania #green #doyourbest #choise #waterfall #young #makeawish #tirane

Syri i Kaltër
Comments

@etronic_alb very nice!!

@kejsi_fit 😫

Lexoni artikullin me te ri ne website 
Turi dhe pershtypjet tona nga Gjirokastra —————————————————————-
If are visiting Albania, Gjirokastra is a must 
Read our article on the website about this beautiful city 
#kikiliciouss #travel #albanianfood #travelling #albaniantourism #traveller #instatravel #gjirokastra #citytour #food #review
Kikiliciouss by Kristi Janku - @kikiliciouss Instagram Profile - AutGram.Com
kikiliciouss
6

Lexoni artikullin me te ri ne website Turi dhe pershtypjet tona nga Gjirokastra —————————————————————- If are visiting Albania, Gjirokastra is a must Read our article on the website about this beautiful cit

Comments

@kikiliciouss @leajorgji po 😊

@julikatana Duam receten nga ty per oshafin!

Pomegranate, the blessed fruit of the Fall and Winter.
.
Welcome October with all of your abundance!
.
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
2

Pomegranate, the blessed fruit of the Fall and Winter. . Welcome October with all of your abundance! . #albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #wee

Comments

@forza_fitness_ Cool 😄 👍

Are you ready to spend next weekend with Rachel @momentumyogaflow and Orjola @albanianretreats at Bujtina Polia, surrounded by the magnificent mountains of Theth, doing yoga, hiking and enjoying the colors and sounds of nature?
.
We know we are ready and excited! .
#albanianretreats #yogaretreats #vegetarian #explorealbania #albaniantourism #travelingyogi #weekend #yogaexperience #travelalbania #wellbeing #weekendvibes #balkans #activeescapes
#yogaeverydamnday #jogacdodite #selflove #yogajournal #muscle #strong #outdooryoga #yogalife #yogalifestyle #yogaposes #yogainspiration #asana #yogaphotography #yogacommunity #barefootlife #yogaalbania
Albanian Retreats - @albanianretreats Instagram Profile - AutGram.Com
albanianretreats
0

Are you ready to spend next weekend with Rachel @momentumyogaflow and Orjola @albanianretreats at Bujtina Polia, surrounded by the magnificent mountains of Theth, doing yoga, hiking and enjoying the colors and sounds of nature? . We know we are ready

Bujtina POLIA
Saranda ka plazhe shum te bukura.Nje prej tyre eshte Plazhi PasqyratEshte i mrekullueshem e me nje pamje te rralle. Eshte shum i pelqyer per ujin e kristalte dhe pamjet piktoreske qe ofron Natyra e bukur e ngjyrat e vecanta e bejne kete plazh nder me te vizituarit nga turistet ️ (: @b_visi ) #albaniantourism #beaches #amazingplaces #travel
pse_jo.al 🏕🏝🏞 - @why_not_albania Instagram Profile - AutGram.Com
why_not_albania
3

Saranda ka plazhe shum te bukura.Nje prej tyre eshte Plazhi PasqyratEshte i mrekullueshem e me nje pamje te rralle. Eshte shum i pelqyer per ujin e kristalte dhe pamjet piktoreske qe ofron Natyra e bukur e ngjyrat e vecanta e bejne kete plazh nder m

Plazhi Pasqyrat
Comments

@reisoflu61.5 pse_jo.al WWW. PERFECTLIKER .COM

@ardit_luzi @stivenkovaci 😂😂 un x Sr n pergjithsi